www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Byty na Šumavě, Zadov-Churáňov (21.04.2024 - 00:06)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Byty na Šumavě, Zadov-Churáňov

Byty na Šumavě, Zadov-Churáňov

O projektu

V roce 2010 byl dokončen projekt exkluzivního bydlení v srdci šumavského národního parku doslova na sjezdovce lyžařského resortu Zadov-Churáňov. Mít vlastní rekreační byt u sjedovky již není pouze výsadou alpských států. Skupina MANE nyní nabízí poslední volné byty v této turisticky atraktivní lokalitě.

Byty na horách, přímo na sjezdovce

Bytový dům postavený v alpínském stylu v lyžařském resort u Zadov-Churáňov nabízí krom luxusně komfortního přístupu na sjezdovku a panenské šumavské přírody také energeticky šetrné bydlení, jež se svými parametry (roční energetické ztráty na m2) zařazuje do nízkoenergetického standardu. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklep, do kterého můžete bez problémů umístit Vaše lyže, běžky nebo horské kolo. Pro dokonalou atmosféru rekreačního horského apartmánu je v bytech možnost nainstalovat krbová kamna pro chladné zimní večery.

To vše v prostředí národního parku Šumava u lyžařského střediska, které disponuje 7 sjezdovkami, U-rampou, 5 vleky a 2 sedačkovými lanovkami. Sjezdovky jsou vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře. Pro milovníky bílé stopy je připraveno přes 50km běžkařských tras. V létě lokalita nabízí nepřeberné množství možností pro turistiku nebo cykloturistiku.