www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Financování (18.03.2019 - 19:30)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Financování

Zajištění hypotéky

Podle potřeby Vám zajistíme financování Vaší nemovitosti: Vyřídíme projednání úvěru včetně bezplatného zajištění dokumentů (výpisy z evidence nemovitostí, snímky z katastrální mapy, znalecké posudky, projektová dokumentace, smlouva o budoucí kupní smlouvě, stavební povolení...)
Vyřídíme projednání úvěru u našich smluvních partnerů:

• Oberbank České Budějovice

• Česká spořitelna


V případě, že budete jednat o financování s jinou bankou, než jsou výše uvedené, poskytneme Vám technické dokumenty zdarma.

Alternativa: Družstevní financování

Vhodné zejména pro klienty, kteří chtějí ušetřit čas při dokládání dokladů a schvalování hypotéky nebo nechtějí využít hypoteční úvěr.

Družstevní byty nabízejí mnoho výhod. Mezi ty největší patří pochopitelně fakt, že pro koupi družstevního bytu potřebujete pouhých 25 % finančních zdrojů. Zbytek zaplatíte formou nájmu, proto je koupě družstevního bytu vhodná v každém věku. Ať jste mladý pár toužící po samostatnosti nebo rodina, která potřebuje větší byt, družstevní byt je pro Vás výhodným řešením. V katastru nemovitostí je vlastníkem bytu bytové družstvo, z toho plynou další výhody - veškeré reklamace a problémy týkající se bytu, domu či garážových prostor neřešíte Vy, nýbrž bytové družstvo. Byt je však možno převést do osobního vlastnictví.

Minimální výše základního vkladu

K získání nového bydlení Vám stačí pouze 25% ceny! Nebo radši preferujete nižší splátky? Pak stačí zvolit vyšší základní sumu a splácet budete méně.

Upravte si byt podle sebe

Nabízíme možnost dispozičních úprav bytů.

Možnost odkoupení do osobního vlastnictví

Podle podmínek financování můžete doplatit celkovou cenu bytu a převést jej tak do osobního vlastnictví.

Bezproblémové opravy

O reklamace a opravy bytů, garáží či domů se stará družstvo. O to méně starostí je na Vaší straně. Navíc nabízíme výhodné ceny dalších doplňkových služeb.