www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Zahradní mikrodům Na Číně v Českých Budějovicích (22.02.2024 - 07:26)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Zahradní mikrodům Na Číně v Českých Budějovicích

Zahradní mikrodům Na Číně v ČB

O projektu

Minimální spotřeba energie na provoz domu a maximální tepelná pohoda i v zimě. Objekt se příjemně vytopí za několik desítek minut. Dům je ideální pro rekreaci rodiny se dvěma dětmi, nebo jako stálé bydlení pro bezdětnou rodinu, případně jako startovací byt.

 

Dům dispozice 2+kk za bezkonkurenční cenu 990 000,- Kč, vč. DPH.

Jedná se o zděný objekt s půdorysem zdiva 6,16 x 6,16 m. Je použit systém s keramickými tvárnicemi tl. 380 mm vyplněnými sypaným polystyrenem. Prostor mezi střešními vaznicemi je vyplněn masivní tepelnou izolací. Podlaha a zároveň tepelná izolace domu je tvořena podkladní deskou z polystyrénového betonu v tl.25 cm. Okna jsou plastová 5-ti komorová s tepelně izolačním dvojsklem.

Domek se skládá z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňskou linkou, spacím koutem pro dvojlůžko, ložnice dětí, která může být řešena jako pracovna. Z balkónových dveří pokoje je přímý vstup na terasu.

Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dokonalé tepelné izolace řadí stavbu svými prvky do kategorie nízkoenergetických staveb.

Z toho vyplývá minimální spotřeba energie na provoz domu a maximální tepelná pohoda i v zimě se objekt příjemně vytopí za několik desítek minut. Dům je ideální pro rekreaci rodiny se dvěma dětmi nebo jako stálé bydlení pro bezdětnou rodinu, případně jako startovací byt.

Celková cena včetně zahrady a garáže: 1 990 000,- Kč, vč. DPH.