www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Pozemek Pasečná - č.1 (09.08.2020 - 17:13)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Pozemek Pasečná - č.1

Osada leží v Chráněné krajinné oblasti Šumava mezi Lipenskou přehradou a státní hranicí s Rakouskem. Vhodné pro turisty, cykloturisty, rodiny s dětmi, rybáře, houbaře a pro lidi, kteří hledají odpočinek uprostřed přírody.

Pozemek Pasečná - č.1
Všechny soubory jsou ke stažení níže.
SituaceVyznačení lokality na mapěPozemek Pasečná - č.1
 
Pozemek Pasečná - č.1Pozemek Pasečná - č.1
 
 

Pozemek Pasečná - č.1

Stav:Aktivní / Volné k prodeji
Lokalita:Jihočeský kraj
Číslo jednotky:01
Typ nabídky:Prodej
Výměra pozemku:1680 m2
Cena za m2 (vč. DPH):490.00
Vlastnictví:Osobní vlastnictví
Cena celkem (prodejní cena):823 000 Kč

Domluvte si s námi prohlídku

Souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat formulář

nebo volejte ihned na  601 555 510

Realita je součástí developerského projektu
Pozemky na Šumavě, Pasečná

Podrobný popis:

Jedná se o stavební pozemek uprostřed přírody, v lokalitě, která zaručuje naprostý klid a relaxaxi. Každý pozemek je napojen na sítě technického vybavení ( ČOV, vodovod, vedení NN), které jsou vyvedeny na hranu parcely.

Na každý pozemek je  vydáno pravomocné územní rozhodnutí pro dvoudům se šesti bytovými jednotkami (5x 2+kk, 1x 4+kk) o půdorysu 9 x 24,5 m. Zastavěná plocha je 195 m2 . Stavba je umístěna na území Evropsky významné lokality Šumava.

Bytové domy jsou jednopodlažní nepodsklepené s obytným podkrovím. Výška hřebene  střechy je 8,59 m od +-0,00. Střecha objektu je polovalbová se sklonem 45°, krytá krytinou BRAMAC červené barvy bez lesku. Součástí stavby je zpevněná plocha okolo objektu, přístupové chodníky a parkovací stání na vlastním pozemku pro 6 osobních automobily pro každý bytový dům.

Objekt leží na ideálním místě pro aktivní odpočinek. V okolí je velké množství tras pro pěší a cyklisty, jak na české tak i na rakouské straně. Vhodné pro milovníky přírody, vyskytuje se zde velké množství chráněných druhů rostlin a živočichů, v okolí můžete potkat jelena, rysa nebo i losa.

Projížďky parníkem po jezeře, koupaní v Lipenské přehradě 7 km. Areál letních sportů v Přední Výtoni 8 km, Golfový areál - Slupečná 15 km, Krytý bazén aquapark - Lipno nad Vltavou 13 km, rybaření, ráj pro houbaře, sběr lesních plodů. Hrad Rožmberk 30 km, zřícenina hradu Vítkův kámen 4 km, zámek v Českém Krumlově 35 km, klášter ve Vyšším Brodě 20 km, Schwarzenberský kanál 7 km, vyhlídka a hvězdárna na Kleti 40 km. Blízká lyžařská střediska Lipno-Kramolín.

Vyhledat trasu: ZADEJTE ODKUD VYRÁŽÍTE: Najít