www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Pozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad Vltavou (26.10.2020 - 07:53)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Pozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad Vltavou

Pozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad Vltavou
Všechny soubory jsou ke stažení níže.
Pozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad VltavouPozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad VltavouPozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad Vltavou
 
 
 

Pozemek číslo 12, Pastviny, Týn nad Vltavou

Stav:Prodáno
Lokalita:Jihočeský kraj ,
Číslo jednotky:12
Typ nabídky:Prodej
Výměra pozemku:1023m2
Cena za m2 (vč. DPH):913.00

Domluvte si s námi prohlídku

Souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat formulář

nebo volejte ihned na  601 555 510

Realita je součástí developerského projektu
Týn nad Vltavou - Pastviny

Podrobný popis:

Tento pozemek nabízí volných 876 m2 a cena za 1 m2 činí 913 KČ.
Parcely pro rodinné domy

Parcely jsou napojeny na veškeré sítě technického vybavení. Nachází se prakticky na břehu Vltavy, v okolí se nacházejí vzrostlé stromy. Budoucí domy se budou nacházet v zeleni a jelikož jsou umístěny v rozvolněné zástavbě, nebudou působit stísněným dojmem. Ve středu zástavby bude vybudována klidová zóna s hřištěm pro děti, chodníčky a lavičky pro odpočinek.

Byty
Jedná se o dva objekty s jedním podzemním, dvěmi nadzemními podlažími. V 1. podzemním podlaží se nachází společné prostory, sklady, technická místnost a úklidová komora. V prvním objektu č.3 jsou 2 byty o velikosti 3+kk (1NP) a 2 byty o velikosti 4+kk (2.NP). V objektu č. 4 se nachází 2 byty o velikosti 3+kk a 1 byt o velikosti 1+kk (1.NP) a 2 byty o velikosti 3+kk a 1 byt o velikosti 1+kk (2.NP). Většina bytů má velké balkony, každý byt disponuje velkým sklepem a dalšími společnými prostory. Nosné konstrukce bytového domu budou ze zdícího systému POROTHERM.
Obvodové zdivo bude opatřeno zateplovacím fasádním systémem s tepelným izolantem. Mezibytové příčky jsou z akustických příček např. HELUZ. Podlahy jsou navrženy dle jednotlivých provozních účelů a bytových požadavků keramické nebo z PVC. Bude provedena kompletní oprava omítek, nové nášlapné vrstvy podlah, oprava oken, střechy, sanační opatření na odstranění vlhkosti.V koupelnách a na balkonech budou provedeny stěrkové hydroizolace. Okna a balkonové dveře budou plastová a zasklená zvukově izolačním dvojsklem. Bude provedena izolace střechy. Stavba je napojena stávajícími přípojkami na jednotnou kanalizaci, vodovod a rozvod NN. Přímo v objektu bude realizován rozvod telefonního a televizního signálu.

Lokalita
Stavba je umístěna v obytné zóně Pastviny. Nachází se v oblasti bývalých Jaselských kasáren. Objekt je umístěn na jihozápadním okraji zóny v bezprostřední blízkosti Havlíčkovi ulice. Bude zachována původní prvorepubliková architektura s členitou zdobnou fasádou, vysokými stropy a velkými okny. Lokalita se nachází přímo u Vltavy s krásným výhledem na řeku. V okolí domu se nachází zachovaný park se vzrostlými stromy, starými přes 50 let. Příjezd je zajištěn po účelové komunikaci