www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Nové byty České Budějovice, ul. Plukovníka Malého, Čtyři Dvory - II. etapa (29.11.2023 - 12:38)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Nové byty České Budějovice, ul. Plukovníka Malého, Čtyři Dvory - II. etapa

Nové byty České Budějovice, ul. Plukovníka Malého, Čtyři Dvory - II. etapa

Lokalita


Zobrazit místo Pasivní byty Kasárna České Budějovice, 4 Dvory, Dům C na větší mapě

Čtyři dvory vznikly původně jako skupina hospodářských dvorů českobudějovických měšťanů. V roce 1850 zde vznikla samosprávná obec se jménem Čtyry Dvory. V roce 1952 se obec stala osadou Českých Budějovic a v roce 1970 byla administrativně zrušena a začleněna do městké části České Budějovice 2.

Výstavba bytového domu s byty v pasivním standardu v moderní a oblíbené klíčové městské čtvrti „Čtyři Dvory“ v Českých Budějovicích, disponující veškerou občanskou vybaveností využívanou nejenom obyvateli této lokality, rozprostírající se na levém břehu Vltavy v sousedství přírodní rezervace Vrbenské rybníky skýtající nepřeberné množství sportovních aktivit, jako je například zimní bruslení či procházky přírodní lokalitou zahrnutou do Natury 2000.

Není možné nezmínit právě vybudovanou Marinu v Českém Vrbném, s uměle vybudovanou slalomovou a vodní tratí ve vodáckém Centru Lídy Polesné, k němuž se přirozeně přimyká přístaviště s dostatečným počtem kotvících míst. Po kvalitní cyklostezce, která byla vybudována podél koryta Vltavy z Č.Budějovic do Hluboké nad Vltavou je možno se věnovat cykloturistice či inline bruslení i s dětmi.

Dnes jsou Čtyři dvory klíčovou částí moderních Českých Budějovic, do nichž je soustředěno ubytování většiny obyvatelstva. Vznikla zde panelová sídliště Máj, Vltava a Šumava, dále se zde nachází areál Výstaviště, kampus, koleje a menzy Jihočeské univerzity a několik ústavů Akademie věd České republiky.

Aktivity a zábava

Díky svému umístění nabízí lokalita celou řadu možností pro trávení volného času. V bezprostřední blízkosti bytového domu se nachází restaurace Lotos, areál Výstaviště České Budějovice, fotbalové hřiště společně s tenisovými kurty a v neposlední řadě Centrum Čtyři dvory, ve kterém se mimo jiné nachází multikino, několik restaurací a kaváren, supermarket a 8 bowlingových drah.

Nedaleko pak najdeme také mateřské a základní školy, hyparmarket Tesco (a o něco dál také Globus) nebo například kulturní dům Vltava, kde se odehrává spousta plesů, představení a jiných kulturních akcí.

 

V blízkosti najdete...

0 Restaurace Lotos

Malá, útulná restaurace v zástavbě rodinných domků na Husově třídě, poblíž sídliště Vltava. Najdete zde ochotnou a příjemnou obsluhu, která je připravena Vám nabídnout kvalitní a dobrá jídla a nápoje, na které si vzpomenete.

1 Jihočeská univerzita

Branišovská 1160/31, České Budějovice 370 05

2 Mladohaklovské rybníky

vhodné k výletům do přírody

3 Pošta

Prachatická 1191/1, České Budějovice 5

4 Park Stromovka

vhodný ke sportovnímu vyžití jak na kole, tak kolečkových bruslích i k relaxaci.

5 Pasivní byty Kasárna České Budějovice, 4 Dvory, Dům C

Poloha bytů 4 Dvory , Dům C

 

Nejlepší byty se prodají nejrychleji,
neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes

Znáte to, ty nejhezčí byty jsou hned pryč. Neváhejte a domluvte si s námi nezávaznou prohlídku dříve, než bude pozdě. Kdo se ozve dříve, má přednostní právo.

Mám zájem dostávat na email novinky
Souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat formulář
 
 

nebo volejte ihned na 601 555 510