www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Rezidence Racek - Bytový dům Zliv (28.05.2022 - 18:19)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Rezidence Racek - Bytový dům Zliv

Nové byty ve Zlivi

Moderní bydlení s dostatkem prostoru

Bytový dům Racek

Příležitost pro všechny, kteří hledají pohodlné místo k životu nedaleko Českých Budějovic nebo Hluboké. Rekonstrukcí dle aktuálních trendů vznikly z bývalého hotelu Racek prostorné byty, které reflektují požadavky na moderní bydlení. Při rekonstrukci byl brán zřetel na energetickou úspornost i akustickou izolaci.

Chytré dispoziční řešení, moderní architektura a velkorysé prostory v poměru k příznivé ceně dělají z těchto bytů skvělou volbu pro náročné. Ve velkých sklepech pohodlně uschováte kočárek nebo kola pro celou rodinu. Část bytů disponuje příjemnými terasami.

Prohlédnout byty

Na dosah města i přírody

Bytový dům Racek naleznete v centru města Zliv na Nové ulici u Dolního náměstí. Jen 10 minut cesty od Hluboké a 15 od Českých Budějovic. Jen pár kroků od Vašeho nového bydlení se nachází rybník Bezdrev, jehož okolí tvoří příjemnou odpočinkovou zónu. Získáte tak domov v blízkosti přírody, odkud to máte zároveň jen pár minut do práce ve městě. Veškerá občanská vybavenost je navíc v docházkové vzdálenosti.

Více o lokalitě

Bezproblémové parkování

Už nikdy Vás nebudou trápit problémy s nedostatkem parkovacích míst. Zaparkujete pohodlně na vlastním parkovišti, které bylo nově vybudováno hned za domem a je zde dostatek parkovacích míst pro všechny.

Nejlepší byty se prodají nejrychleji,
neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes

Znáte to, ty nejhezčí byty jsou hned pryč. Neváhejte a domluvte si s námi nezávaznou prohlídku dříve než bude pozdě. Kdo se ozve dříve, má přednostní právo.

Mám zájem dostávat na email novinky
Souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat formulář
 
 

nebo volejte ihned na 601 555 510