www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Pozemek na Šumavě, Zadov - Churáňov (29.11.2023 - 13:23)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Pozemek na Šumavě, Zadov - Churáňov

Pozemek na Šumavě, Zadov - Churáňov
Pozemek na Šumavě, Zadov - Churáňov

O projektu

Navazujeme na předchozí úspěšný realitní projekt na Zadově a nabízíme do prodeje další nádhernou parcelu přímo u sjezdovky na šumavském Zadově - Churáňově. Parcela je nabízena zainvestovaná, na její hranici vedou inženýrské sítě, vodovod, kanalizace a komunikace. Pozemek se nachází v srdci šumavského národního parku doslova na sjezdovce lyžařského resortu. Mít vlastní rekreační dům nebo byt u sjezdovky již není pouze výsadou alpských států. Skupina MANE nyní nabízí do prodeje tuto jedinečnou parcelu.

Bydlete na Šumavě přímo u sjedzovky!

Parcela v lyžařském resortu Zadov-Churáňov nabízí luxusní komfort přístupu na sjezdovku a panenské šumavské přírody

To vše v prostředí národního parku Šumava u lyžařského střediska, které disponuje 7 sjezdovkami, U-rampou, 5 vleky a 2 sedačkovými lanovkami. Sjezdovky jsou vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře. Pro milovníky bílé stopy je připraveno přes 50km běžkařských tras. V létě lokalita nabízí nepřeberné množství možností pro turistiku nebo cykloturistiku.

Na parcele je vydané územní rozhodnutí pro stavbu rekreačního domu. Veškeré podklady pro toto územní rozhodnutí včetně plánů jsou součástí prodeje a této kupní ceny.

Máte zájem o prohlídku? Klikněte zde a domluvte si schůzku nebo volejte rovnou na 601 555 510

zadov-satelit

Máte zájem o prohlídku? Klikněte zde a domluvte si schůzku nebo volejte rovnou na 601 555 510