www.mane-reality.cz

www.mane-reality.cz - Pasivní byty České Budějovice, Dům A (28.05.2022 - 19:27)

Reality České Budějovice a jižní Čechy

Developerské projekty > Pasivní byty České Budějovice, Dům A

Pasivní byty České Budějovice, Dům A

O projektu

Dovolujeme si Vám představit ojedinělý projekt v oblasti Družstevního bytového bydlení v České republice. Nabízíme Vám bydlení, které se nebojí budoucnosti, bydlení připravené na nekončící růsty cen energií. Bydlení, které musí a bude splňovat nejpřísnější normy na pasivní standard.

Pasivní byty v Českých Budějovicích

Dovolujeme si Vám představit ojedinělý projekt v oblasti Družstevního bydlení v České republice. Nabízíme Vám bydlení, které se nebojí budoucnosti, bydlení připravené na nekončící růsty cen energií. Bydlení, které musí a bude splňovat nejpřísnější normy na pasivní standard.

Nabízíme novostavbu Družstevního bytového domu s byty v pasivním standardu, moderními dispozicemi, kvalitními zařizovacími předměty a revolučním systémem vytápění.

Nejmodernější technické řešení

Díky vyšší izolaci obvodového zdiva, základů a střechy, použitím trojskel v oknech , řízeným větráním vzduchu, tzv. rekuperací, se energetické ztráty stavby sníží na absolutní minimum. Výsledkem je pasivní bydlení stávající se trendem přítomnosti, ale především nutností budoucnosti.